Wybierz ligę

Aktualności

18 PAź 2018

Extraligi akt ostatni...

 

Przed nami 22 kolejka Lubelskiej Extraligi, w której do zmagań przystapią tylka gracze 2 ligi i rozegramy zaległy mecz w 3 lidze.

W ramach ostatniej kolejki ligowej wszystko stanie się jasne. Już we wtorek przekonamy się kto z trójki LTS, Szerszeń, Siekiera będzie w tym roku musiał obejść się smakiem. Na pierwszy ogień pójdą zawodnicy Siekiery, którzy zmierzą się z Pocztą Polską. Tylko wygrana przełuża nadzieje druzyny Mateusza Gnypa na możliwość awansu do Extraligi. Jeżeli Siekiera zwycięzy to bedzie czekać na inne rozstrzygnięcia. Drużyna LTS  będzie w sobotę grać z Sezonowcami. Stawką tego meczu będzie mistrzostwo 2 ligi, co dla drużyny Huberta Raka będzie olbrzymim sukcesem. Za pewne 4 w tabeli Sezonowcy łatwo nie poddadzą się i sprubują sprawić niespodziankę, która może odwrócić sytuację w tabeli ligowej. Na deser rywalizacji o awans zaprezentuje się ekipa Szerszeń Team, kóra zagra z OAKP. Szerszenie po ostatniej wygranej z Siekierą są blisko miejsca dającego premię do wyższej klasy - koniecznie jest jednak zwycięstwo w ostatniej serii gier. W pozostałych meczach Orły zagrają z KP Wicher a WNWA zmierzy się z Deportivo.

W jedynym zaległym meczu 3 ligi Chłopaki Wojaki zagrają z Czempion Kokoszka.

Po zakończeniu meczów 22 kolejki organizator przedstawi nominacje do nagród indywidualnych oraz datę gali zakończenia sezonu.

24 października o 20 na Orliku przy radzyńskiej rozegrany zostanie baraż o utrzymanie w 2 lidze.

 

 

Ostatnie wiadomości

Partnerzy

Patronat medialny

Wybierz województwo i miasto