09 LIS 2018

Podział na ligi i kalendarz gier

Już 18 listopada rozpoczniemy kolejny sezon Lubelskiej Ligi Futsalu. W tegorocznej kampanii drużyny zostaną podzielone na dwie ligi, gdzie każda z nich rozegra 10 spotkań. Dodatkowo każdy zespół wystąpi także w Pucharze Ligi

W 1 lidze zespoły grać będą 2x12 minut efektywnego (zatrzymywanego) czasu gry. 2 liga grać będzie 2x10 minut - podobnie będzie też w pucharze. Wszystko to w ramach futsalowych rozgrywek z  prawdziwego zdarzenia. Lubelska Liga Futsalu to jedyna w Lublinie liga, w której gra się pełnym systemem futsalowym w każdej klasie rozgrywkowej.

Ten sezon rozgrywkowy rozpoczniemy już w niedzielę 18.11.2018. Pierwszy gwizdek zabrzmi o 15:30. Kalendarz gier obejmuje 10 kolejek oraz rundy pucharowe. Rozgrywki skończymy 24 lutego 2019.

Mecze będziemy rozgrywać głównie w niedzielę od 15:30 - do późnych godzin wieczornych. Poniżej kalendarium

Godziny gier w soboty 17:00-19:00

Organizator z uwagi na zwiększenie rywalizacji sportowej postanowił o podziale drużyn na dwie ligi. W każdej z lig czeka nas mecz i rewanż. Da to łącznie 10 meczów.