Wybierz ligę

Aktualności

13 LIS 2018

Lubnar Mistrzem Extraligi!

Drużyna Lubnar Lublin po raz drugi z rzędu zdobyła tytuł mistrzowski rozgrywek lubelskiej extraligi w sezonie 2018. Tytuł z rąk prezesa Stowarzyszenia OAKP zawodnicy Lubnaru odebrali na Gali Zakończenia Sezonu 2018 zorganizowanej na gościnnych obiektach Szkoły Podstawowej nr 1 w Lublinie przy ulicy Kunickeigo.

Dla drużyny Lubnaru nie była to jednyna nagroda tego wieczoru. Paweł Bielak został najlepszym strzlecem oraz najlepszym zawodnikiem rozgrywek w 2018. Wśród wyróżnionych w najwyższej klasie rozgrywkowej znaleźli się także: Władysław Sniżko - Najlepszy bramkarz (Turcja) oraz Józef Małek - najlepszy kierownik drużyny (Syrius). Na srebrne medale w sezonie 2018 w extralidze zapracowała ekipa Turcji. Brązowe krążki zawisły natomiast na szyjach graczy Zamkowo.

W rozgrywkach 2.Extraligi najlepszym zespołem została drużyna LTS, która w pokonanym polu pozostawiła drużynę Szerszeń Team. Najniższy stopień podium w drugiej lidze dla drużyny Siekiera Felin. W rozgrywkach na drugim froncie wyróżnienia indywidualne powędrowały na ręce Pawła Lizuna - najlepszego kierownika drużyny, Dariusza Szewczaka - najlepszego bramkarza, Daniela Mroza - najlepszego strzelca (wszyscy Szerszeń Team). Tytuł MVP sezonu zgarnął Tomasz Nowak z LTS.

W rozgrywkach trzeciej ligi najlepszym zespołem została druzyna Neo. Tuż za nimi East Side. Na trzeciej pozycji Gala. Podwójny tytuł najlepszych strzelców trafił do zawodników Neo- Dominika i Franciszka Bojarskich. Najlepszym golkiperem wybrano Patryka Kasperowicza z East Side. Najlepszym zawodnikiem sezonu został Jan Błaszczak z Neo. Tytuł najlepszego kierownika dla Adriana Cegłowskiego z East Side.

Przypomnijmy że Lubnar Lublin w 2019 roku będzie reprezentował Lublin na Mistrzostwach Polski Szóstek Extraliga.pl i powalczy o nagrodę wartą 15 000 złotych.

Specjalne podziękowania z rąk organizatorów odebrali także sędziowie finałowych turniejów z lat 2017 i 2018 - Jerzy Kaczor i Paweł Marciniak.

Wyróżnienie za trzecie miejsce w ogólnopolskim "Turbokozaku" Extraligi trafiło na ręce Czesława Raka z Lubnaru.

Ponadto oficjalnie tytuł Najlepszego Orlika 2018 odebrała dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 1 w Lublinie (Orlik Kunickiego).

Tym oto akcentem zakończyliśmy oficjalnie sezon orlikowy 2018. Zapraszamy do udziału w rozgrywkach w kolejnym sezonie!

Fotorelacja wkrótce na naszej stronie na portalu Facebook.

 

Ostatnie wiadomości

Partnerzy

Patronat medialny

Wybierz województwo i miasto