Wybierz ligę

Aktualności

06 LUT 2019

Komunikat dyscyplinarny LLF nr 1/19

Organizator Lubelskiej Ligi Futsalu informuje

1. Zweryfikowano wynik meczu Syrius - Gamerc na walkower 3:0 na drużyny Syrius. Powodem było nie przybycie namecz drużyny Gamerc.

2. W związku z nie przybyciem na mecz oraz nie poinformowaniem o tym fakcie organizatora na drużynę Gamerc nakłada się karę odjęcia 1 punktu od dotychczas zgromadzonych oraz kare porzadkową w wysokości 30 PLN - naruszenie regulaminu rozgrywek (Rozdz. IV pkt b.)

Kara płatna na konto organizatora w formie przelwu.

3. Drużyna Gamerc z uwagi na zgromadzenie trzech walkowerów w sezonie zostaje relegowana z rozgrywek LLF. W związku z tym faktem zostaje przesunięta na ostatnie miejsce w tabeli a jej mecze będą weryfikowane na walkowery na korzyść drużyn przeciwnych. (Rozdz. IV pkt c.)

4. W zwiazku z nie wywiązaniem się z obowiązków narzuconych przez regualmin rozgrywek (rozdz. V pkt c.) na drużyny GiW Kopacze oraz Amator Team nakłada się kary odjęcia 4 punktów od dotychczas zgromadzonych.

Na oba zespoły nakłada się obowiązek wywiazania się z regualminowych obowiązków w terminie do dnia 12.02.2019 włącznie. W takim przypadku kara będzie zawieszona. 

 

Ostatnie wiadomości

Partnerzy

Patronat medialny

Wybierz województwo i miasto