Wybierz ligę

Aktualności

21 LUT 2019

Kto sięgnie po Puchar Ligi?

Wielka Sobota z pucharem ligi ...

Nadszedł czas rozstrzygnięć w Pucharze Ligi. Już w sobotę przed nami trzy decydujące mecze. Dwa półfinały oraz mecz finałowy o pierwsze trofeum tej zimy.  To także konfrontacja zespołów z pierwszej i drugiej ligi, co powoduje wzrost emocji zarówno wśród zawodników, ale także wśród kibiców i sympatyków.

W sobotnie popołudnie zaprosimy wszystkich fanów Lubelskiej Ligi Futsalu na studio live przed półfinałami a także na relacje live w formie transmisji z meczu finałowego. Spośród czterech drużyn uczestniczących w rywalizacji tylko jedna zgarnie Puchar Ligi.

W pierwszym półfinale zmierzą się ze sobą nowy „stary” mistrz LLF czyli Zamkowo oraz drużyna Okręgowej Izby Radców Prawnych z Lublina, która walczy o mistrzostwo 2 ligi. Oba zespoły stoją przed szansą powalczenia o tytuł. W ekipie Zamkowo, która jest już pewna drugiego z rzędu mistrzostwa ligi nastroje z pewnością optymistyczne. Drużyna Pawła Palucha jest faworytem do zdobycia dubletu. W meczu z Husarią widać było, że puchar rządzi się swoimi prawami i było blisko niespodzianki. Czy będzie to w stanie wykorzystać OIRP, które po karnych wyeliminowało drużynę BKS-u Bogucin. Czeka nas ciekawe widowisko.

Drugi półfinał wydaje się być bardziej wyrównany. Starcie Syriusa i Szerszeń Team nie ma wyraźnego faworyta. Nieco więcej szans daje się ekipie Józefa Małka, która ma większe doświadczenie w meczach o stawkę. Czy to wystarczy? Po stronie Szerszeni z pewnością głównym atutem będzie Daniel Mróz, który seryjnie strzela gola za golem i robi przewagę w ataku. O 17:40 rozpocznie się rywalizacja twardej defensywy Syriusa z dobrym atakiem Szerszeni. Kto zatriumfuje?

Na nasze studio LIVE zapraszamy o 16:40. Goście Damiana Kuźniaka rozmawiać będą o kulisach pucharowej rywalizacji oraz o emocjach towarzyszących tak istotnym meczom. Studio zakończymy około 17:20.

Około 18:10 będziemy zmagać się w specjalnym konkursie niespodziance dla przedstawicieli drużyn które wezmą udział w finale. Konkurs przygotował partner rozgrywek – Ośrodek Szkolenia Kierowców Szybcy i Świetni - https://pl-pl.facebook.com/szybcyiswietni/

O 18:20 transmisja LIVE z meczu finałowego, którą będą komentować Damian Kuźniak i Kamil Misztal. Mecze sobotnie poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Jerzy Kaczor, Adam Ciupek, Piotr Sikora

Zapraszamy kibiców na Halę Politechniki w sobotę 23 lutego od 17:00 do 19:00. Kibiców przed ekranami komórek, tabletów czy laptopów zapraszamy na nasz profil Facebook (@oakplublin) na studio i  transmisję LIVE odpowiednio o 16:40 i 18:20.  

Ostatnie wiadomości

Partnerzy

Patronat medialny

Wybierz województwo i miasto