Wybierz ligę

Aktualności

21 MAJ 2019

EXTRA-STRZELCY - Konkurs ligowy

Zachęcamy wszystkich uczestników i sympatyków do udziału w ligowym konkursie "Extra-Strzelcy"

Zabawa jest banalnie prosta i trwać będzie przez okres trzech kolejek 9,10 i 11 (dotyczy meczów z tych kolejek) serii gier w Extralidze

Konkurs polega na wytypowaniu 5 drużyn, które strzelą najwięcej goli w danej kolejce. Spośród 32 zespołów grających każdy uczestnik w specjalnym poście na naszym fanpage na Facebook wskaże 5 zespołów, które jego zdaniem ustrzelą najwięcej bramek w danej kolejce.

Trafnie wytypowany  jeden zespół to 5 punktów. Trafnie wytypowanie 3 zespołów z 5 to dodatkowe 15 punktów.  Uczestnik, który wytypuje prawidłowo wszystkie 5 zespołów zgarnia super bonusa w postani 30 punktów. Punkty sumują się.

Przed każdą kolejką w środę pojawiać się będzie post, w którym będzie można wytypować 5 zespołów które ustrzelą najwięcej. Typowanie kończymy w sobotę o godzinie 10. Posty edytowane nie biorą udziału w grze w danej serii gier. Walkower oznacza wynik 3:0.

W konkursie nagrodzimy trzech najlepszych zawodników. Triumfator otrzyma zegarek sportowy. Zawodnicy z miejsc 2 i 3 otrzymają dodatkowe nagrody. niespodzianki (sprzęt sportowy).

Śledźcie naszą stronę na Facebook - zagrajacie z nami i trafiajcie razem z "Extra-Strzlecami"!

 

 

Ostatnie wiadomości

Partnerzy

Patronat medialny

Wybierz województwo i miasto