07 STY 2020

In LOFT Futsal z tytułem!

I Otwarte Mistrzostwa Lublina w Futsalu zakończyły się sukcesem drużyny In LOFT Futsal Team Lublin. Drużyna prowadzona przez Artura Banasika wygrała turniej i zdobyła tytuł na rok 2020.

W meczu finałowym zespół In LOFT zwyciężył drużynę Calcio Vazoni 2:1 i triumfował w całym turnieju. Na najniższym stopniu podium zameldowała się drużyna Politechniki Lubelskiej, która w spotkaniu o brąz wygrała z JLB Dranie.

W pierwszej edycji turnieju Otwartych mistrzostw miasta udział wzięło 10 drużyn. Na parkiecie Hali Politechniki zaprezentowało się ponad 100 zawodników. Rozegrano 16 spotkań w których padło 90 bramek. Dało to średnią 5,6 goli na mecz.

Wyróżnienia indywidualne na turnieju nagrodzono pamiątkowymi statuetkami oraz nagrodami ufundowanymi przez głównego partnera turnieju

Pracownie Reklamy JokerDruk.pl w Lublinie.

Najlepszy Strzelec - Karol Strug (In LOFT Futsal)

Najlepszy Bramkarz - Krzysztof Ziętek (Calcio Vazoni)

Najlepszy zawodnik - Erwin Sobiech (In LOFT Futsal)

I Otwarte Mistrzostwa Lublina w Futsalu niosły ze sobą także kilka niespodziewanych rezultatów. W fazie Grupowej odpadła między innymi drużyna Zamkowo, która uległa późniejszym finalistom Calcio Vazoni.

Poniżej prezentujemy raport podsumowujący turniej. Fotorelacja będzie dostępna na stronie fb/oakplublin. W poniedziałek 13 stycznia zapraszamy także do zakupu gazety Nowy Tydzień gdzie szeroka relacja z turnieju.