Wybierz ligę

Aktualności

22 LIP 2020

Komunikat dyscyplinarny Extraliga nr 3/20

3/2020

1. Organizator zatwierdził wyniki meczów rozegranych w dniach 7.07.2020-21.07.2020r

Jednocześnie zweryfikowano  na walkowery natępujące mecze:

KwK - Atletico 3:0 walkower na korzyść KwK. Powodem decyzji wycofanie się drużyny Atletico z rozgrywek.

2. Organizator informuje, iż drużyna Atletico Lublin wycofała się z rozgrywek ligowych w sezonie 2020. Jednocześnie przyjęty zostaje następujący model działania. Organizator rozpocznie procedurę naboru dodatkowego na zwolnione miejsce w lidze. Jeżeli do gry wejdzie nowy zespoł - przystąpi on na bazie dorobku 0 pkt wzamian za drużyne Atletico do końca sezonu 2020.

W przypadku braku pozyskania nowego zespołu mecze z udziałem Atletico będa weryfikowane na walkowery na korzyść rywali.

3. Organizator nałożył sankcje dyscyplinarne:

a) Karą zawieszenia na jeden (1) najbliższy mecz  zostaje ukarany zawodnik drużyny East Side -  Adrian Cegłowski. Kara jest wynikiem zgromadzenia trzeciej żóltej kartki w sezonie.

4. Organizator w związku ze złamaniem regulaminu rozgrywek nałożył nastepujące kary na drużyny:

a) Na drużynę Szerszeń Team - karę oficjalnego upomnienia organizacyjnego w związku z grą zawodnika w nieodpowiednim obuwiu podczas meczu rozgrywek ligowych.

b) Na drużynę  KS Ruta - karę oficjalnego upomnienia organizacyjnego oraz nakaz zwrotu piłki lub kwoty wynoszącej równowartość przedmiotowego sprzętu z uwagi na zagubienie sprzętu należącego do organizatora.

c) Na drużynę East Side - karę nie respektowania próśb dot terminarza na okres 9/10 kolejki rozgrywek ligowych. Kara wynika z niestosowania się do zapisu regulaminu dotyczącego posiadania koszulek o jednakowej barwie podczas dwóch meczów z rzędu.

5. Organizator przypomina, iż wszystkie osoby towarzyszące drużynom muszą zostać wpisane do protokołu z zawodów w liczbie maksymalnie 3. Dotyczy to osób, które nie grają jako zawodnicy a przyszły kibicować/wspierać drużynę z poziomu murawy. Od 8 kolejki ligowej przypadku braku stosowania się do tego zapisu będą opisywane przez sędziów i delegatów w protokole meczowym. Drużyny nie stosujące się do tych zasad będą karane - nie respektowaniem próśb dot. terminarza oraz karami upomnień organizacynych. Jednocześnie nadmieniamy, iż 3 upomnienia organizacyjne  mogą stanowić o nałożeniu na drużynę kary odjęcia punktów lub kar porządkowych wynikających z regulaminu rozgrywek.

 

 

Ostatnie wiadomości

Partnerzy

Patronat medialny

Wybierz województwo i miasto